Hurtownia danych CEIDG i Biznes.gov.pl

Hurtownia danych CEIDG i Biznes.gov.pl

Pobieraj i przeglądaj dane, statystyki i raporty na temat przedsiębiorstw zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG).

Skorzystaj z Hurtowni danych

Aby skorzystać z Hurtowni danych CEIDG i Biznes.gov.pl musisz posiadać konto. W tym celu wypełnij wniosek o dostęp i zarejestruj się.

Dostęp do Hurtowni danych uzyskasz, jeśli zaakceptujesz oświadczenie o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

zarejestruj się

Logowanie do Hurtowni danych jest możliwe po zarejestrowaniu i przy użyciu Profilu Zaufanego.

zaloguj się

Ważne informacje

Sprawdź, co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem korzystania z Hurtowni danych CEIDG i Biznes.gov.pl

Portal nadzorowany jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii. Partnerzy projektu: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny, Krajowa Izba Gospodarcza. Projekt jest współfinansowany z Programu Polska Cyfrowa ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest kontynuacją projektu pt.: "Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej" finansowanego z Programu Innowacyjna Gospodarka oraz projektu "Uproszczenie i elektronizacja procedur" finansowanego z Programu Kapitał Ludzki.

Artykuły zamieszczone w serwisie GOV.PL, w których nie podajemy żadnych dodatkowych informacji na temat praw autorskich, należą do informacji publicznych i udostępniamy je bezpłatnie. Korzystanie z nich, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa. Dostępne są w ramach licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3.0 Polska. Serwis Biznes.gov.pl używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na użycie plików cookie. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki i zablokować te pliki.